اسفند ۰۱, ۱۳۹۵

منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

کلوپ: تا چند نسل اسکار از نظر مالی تامین شدند

کلوپ: تا چند نسل اسکار از نظر مالی تامین شدند

سرمربی آلمانی لیورپول درباره شرایط تیمش، بازیکنان و انتقال اسکار به چین صحبت کرد.

با نزدیک شدن به روزهای شلوغ کریسمس، هیجان در رقابت‌های لیگ برتر به اوج رسیده است.

برنامه نقل و انتقالات زمستانی:

“بارها گفته ام که اگر امکان داشته باشد، در زمستان فعالیت خواهیم داشت. البته این موضوع به دیگر باشگاه ها نیز مرتبط است. سعی می کنیم در هنگام خرید بازیکن به قیمت او فکر نکنیم و شرایط پیشرفت او را در نظر بگیریم. ما حالا هم ترکیب خوبی داریم اما اگر کسی بتواند به این تیم اضافه شود به او خوشامد خواهیم گفت”.

غیبت سادیو مانه به علت برگزاری جام ملت های آفریقا:

“ما از قبل می دانستیم که مانه در این ماه با ما نخواهد بود. اما اگر در ترکیب من ۵ بازیکن برای جانشینی وی وجود داشت دیگر این شور و احساس در تیم حاکم نبود و بازیکنان اینقدر احساس مهم بودن نداشتند. بازیکانی داریم که قادر به بازی کردن در پست های مختلفی هستند و ما باید این موضوع را ثابت کنیم”.

انتقال گران قیمت اسکار به چین:

“کشور چین جایی نیست که بازیکنان علاقمند به بازی کردن در آنجا باشند و تنها به خاطر پول به آنجا می روند. من نمی دانم علت این تصمیمات چیست اما هر چه هست مربوط به زندگی شخصی بازیکنان است. بازیکنان می تواند در آنجا احساس خوبی داشته باشند اما فرزندان و نسل بعدی خانواده او دیگر هیچ گونه نگرانی برای پول نخواهند داشت”.

زمان بازگشت کوتینیو:

“او دچار مصدومیت شدیدی می باشد و به زمان برای بازگشت احتیاج دارد. فصل آنقدر طولانی است که او می تواند در آینده به ما کمک کند. فکر می کنم زمان زیادی تا بازگشت او مانده و برخلاف نظر بسیاری مبنی بر حضور او در دیدار برابر منچسترسیتی در ۳۱ ژانویه، من احتمال این اتفاق را کم می دانم”.

Post source : کانون هواداران لیورپول در ایران

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید