اسفند ۰۱, ۱۳۹۵

منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

جرارد: جیمی کرگر بهترین همبازی من بوده است؛ فرناندو تورس و سوارز دو مهاجم محبوب من هستند

جرارد: جیمی کرگر بهترین همبازی من بوده است؛ فرناندو تورس و سوارز دو مهاجم محبوب من هستند

کاپیتان سابق قرمز های مرسی ساید از همبازی های سابقش گفته است.
استیون جرارد سال ها در کنار جیمی کرگر بازی کرد. هر دوی آن ها در تیم ملی انگلیس و باشگاه لیورپول به میدان رفته اند. حال استیون جرارد از کرگر گفته است.

به نقل از ESPN، جرارد از جیمی کرگر به عنوان بهترین همبازی اش نام برده است. جرارد ماه نوامبر از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

بازیکن محبوب من همیشه کارا(جیمی کرگر) بوده است. من همیشه در هنگام بازی جلوی او احساس آرامش و شکست ناپذیری می کردم. من همیشه از پشتم مطمئن بودم و می دانستم یک رهبر پشت من است. همه می دانند که من به عنوان کاپیتان زیاد در زمین فریاد نمی کشم. کرگر اما در زمین به موقع فریاد می زد و من همیشه با وجودش احساس بهتری داشتم.
او در مورد لوئیس سوارز و فرناندو تورس هم صحبت کرد.

تورس و سوارز نیز دو مهاجم محبوب من هستند. آن ها بعضا کار هایی می کردند که غیر قابل تصور بود. من بازی کردن در کنار مایکل اوون را نیز دوست داشتم. زمانی که او جلوی من بازی می کرد، می دانستم که شانس زیادی برای دادن پاس گل دارم.
من به شدت طرفدار رابی فاولر هستم و در زمان ورودم به تیم او الگوی من بود. من در دوران آخر بازی اش با او همبازی بودم اما او آن موقع هم فوق العاده بود. ژابی آلونسو بازیکن خاصی بود. این را از ۵ دقیقه اولین تمرینش فهمیدم، تنها از تکنیک پاس دادنش.

 

Post source : کانون هواداران لیورپول در ایران

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید