اسفند ۰۱, ۱۳۹۵

منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

لیورپول ۴-۱ استوک سیتی؛ قرمزها، شکست ناپذیر در خانه

لیورپول ۴-۱ استوک سیتی؛ قرمزها، شکست ناپذیر در خانه
سفال گرها با گلی زودهنگام در آنفیلد پیش افتادند اما قرمزها با یورگن کلوپ، در آنفیلد شکست ناپذیر به نظر می رسند.

طرفداری- جاناتان والترز، استوک رو در دقایق ابتدایی بازی پیش انداخت اما تیم یورگن کلوپ در همان نیمه اول از حریف پیش افتاد و در نیمه دوم فاصله را افزایش داد تا به رتبه دوم بازگردد.

دقیقه دوازده سانتر نخست استوک که توسط دیوف ارسال شد به صورتی ناقص دفع شد. در ادامه پیترز توپ دیگری را فرستاد که والترز با تجربه بالاتر از لوون توانست دروازه میزبان را باز کند. 

دقیقه ۱۹ استوک تا آستانه گل دوم هم پیش رفت؛ آلن مدافعان حریف را به هم ریخت و از فاصله نزدیک به سمت دروازه ضربه ای زد که مینیوله به شکلی ناقص آن را با پا دفع کرد اما کرواچ در ادامه با بی دقتی تمام، فرصت را از دست داد. دقیقه ۲۵ سانتر لالانا، دفع شد اما فیرمینو از فرصت استفاده کرد و تا آستانه باز کردن دروازه پیش رفت اما کراوچ روی خط توپ را دفع کرد.

مانه در دقیقه ۳۴ با خونسردی توپ را در کناره ها به لالانا سپرد و ضربه هافبک انگلیسی در زاویه ای تنگ وارد دروازه شد. 

دقیقه ۴۴، حمله از لالانا شروع شد. او، میلنر را صاحب توپ کرد. میلنر چرخید و فیرمینو را پیدا کرد تا ضربه مهاجم برزیلی با پای چپ، قرمزها را در نیمه اول به عنوان تیم برتر به رختکن بفرستد. 

دقیقه ۴۹ یک-دو عالی میلنر و مانه در گوشه محوطه جریمه، مدافع با تجربه را از سد دفاع مستقیم آزاد کرد اما او با ضربه ای شتاب زده موقعیت عالی را از دست داد.

دقیقه ۵۹ لیورپول به گل سوم رسید. روی پاس عرضی اوریگی که در مقابل دروازه خالی به مانه می رسید، ایمبولا پیش دستی کرد و حریف تکل زد و دروازه خودی را گشود.

حرکت عالی میلنر در کناره ها و جا گذاشتن بازیکنان حریف یکی پس از دیگری، به سانتری انجامید که اوریگی آن را هد زد و گرانت گرفت.

دقیقه ۷۰ پاس به عقب اشتباه شاوکراس به استوریج رسید و مهاجم قرمزها اولین گل فصل خود را به ثمر رساند.

پاس عرضی عالی لوورن در دقیقه ۷۳ در مقابل دروازه خالی با ضربه بی دقت فیرمینو از دست رفت. شوت آفلای در دقیقه ۷۷ از روی دروازه عبور کرد. دقیقه ۸۲ استوریج به طرزی عجیب توپ بازیکن خودی را مقابل دروازه بلاک کرد و در ادامه ضربه مورنو در دهانه دروازه با برخورد به مدافع حریف به کرنر رفت.

 

Post source : کانون هواداران لیورپول در ایران

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید