اسفند ۰۱, ۱۳۹۵

منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

جوردن هندرسون: تمام بازی های فصل به یک اندازه برای ما مهم هستند

جوردن هندرسون: تمام بازی های فصل به یک اندازه برای ما مهم هستند
کاپیتان باشگاه لیورپول اهمیت بازی های جام حذفی و لیگ کاپ را به اندازه مسابقات لیگ برتر می داند.

طرفداری- جوردن هندرسون، کاپیتان باشگاه لیورپول معتقد است که اهمیت جام حذفی و لیگ کاپ، به اندازه بازی های لیگ برتر است.

امروز لیورپول برابر پلایموث در جام حذفی به میدان خواهد رفت و هندرسون عنوان کرد که همه رقابت ها برای آن ها مهم بوده و هیچ کدام را دست کم نخواهند گرفت.

او در این خصوص گفت:

همیشه به عنوان یک بازیکن این سوال از شما پرسیده می شود که آیا جام حذفی اهمیت دارد یا فقط باعث حواس پرتی می شود؟ همین سوال در مراحل ابتدایی لیگ کاپ نیز پرسیده می شود. برخی می گویند که آیا جام ها برای شما اولویت بندی هستند یا خیر. باید بگویم در کل باشگاه لیورپول چیزی به نام اولویت بندی وجود نداشته و تنها اولویت تمام تیم، بازی پیش رو بوده و هیچ کس راهی جز این را طی نمی کند. هر روز صبح که به ملوود (زمین تمرین باشگاه لیورپول) می رویم، افتخارات باشگاه و جزئیات آن ها را مشاهده می کنیم. وقتی شما به عنوان یک بازیکن جوان حال از آکادمی یا از باشگاه دیگر به لیورپول می پیوندید، این را می دانید که به باشگاهی ملحق شده اید که برای بردن جام ها تلاش می کند.

جام های حذفی و لیگ کاپ انگیزه بسیاری به بازیکنان می دهند. ما امروز باید مقابل پلایموث در جام حذفی بازی کنیم و چند روز بعد از آن مقابل ساوتهمپتون در لیگ کاپ به میدان برویم. تمرکز و آمادگی ما در این دو بازی، به اندازه بازی هایی است که در لیگ به میدان می رویم.  ما باید با منچستریونایتد و چلسی در لیگ بازی کنیم و نگرش ما در این دو بازی، همان نگرشی است که در جام های حذفی خواهیم داشت. اگر ما این رقابت ها را دست کم بگیریم، به راحتی آن ها برای ما مشکل ساز خواهند شد.  به عنوان نمایندگان لیورپول در زمین، اگر در تیم اصلی قرار بگیرید، در رفتار و نگرش تان نسبت به بازی مسئول خواهید بود و باید به شکل مناسبی برخورد کنید.

Post source : کانون هواداران لیورپول در ایران

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید